Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street

  • Pomieszczenia dla niepalących
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Hotel Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street Ho Chi Minh położony jest pierwszorzędnej lokalizacji Ho Chi Minhu, około 20 min piechotą od dworca Hoa Hung oraz oferuje 7 pokojów. Ten hotel zapewnia również parking.

W pokojach jest okna dźwiękoszczelne, a także biurko. W łazienkach przygotowano bidet, oddzielną toaletę i prysznic oraz są takie udogodnienia jak suszarka do włosów i ręczniki. Bidet, oddzielna toaleta i prysznic, wraz z udogodnieniami, takimi jak suszarka do włosów i ręczniki, są dostępne w prywatnych łazienkach.

Restauracja Bun Cha 145 znajduje się 550 metrów od hotelu Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street i specjalizuje się w kuchni wietnamskiej.

Wietnamskie Muzeum Historyczne znajduje się w prawie 2 km, a Targ Ben Thanh w zasięgu ręki od wygodnego hotelu. Bui Vien leży w odległości 7 min spacerem. Wśród pobliskich atrakcji rodzinnych są Ogród zoologiczny i botaniczny w Ho Chi Minh, położony 2,1 km od Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street. Wygodny obiekt jest usytuowany w odległości krótkiego spaceru od dworca autobusowego Ga Hanh khach Xe buyt Sai Gon.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street Ho Chi Minh
Tomorrowland Vacation Rooms
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Tomorrowland Vacation Rooms

10
Wyjątkowy 1 opinia
20 m od nieruchomości
Felix Hotel
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Felix Hotel

7.5
Dobry 707 opinii
54 m od nieruchomości
USD 19 USD 17
za noc
Hanz 4021 Boutique Hotel Bui Vien
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hanz 4021 Boutique Hotel Bui Vien

9.0
Wspaniały 7 opinii
110 m od nieruchomości
USD 48 USD 43
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Tan Son Nhat w Ho Chi Minh
    10 km

    Stacje kolejowe

    Hoa Hung Train Station
    2,4 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

    Dostępne na miejscu

    • Pomieszczenia dla niepalących

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • 🕌
      Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu hotelu Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street?
      Podczas pobytu w hotelu Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street, nie możesz przegapić najwyżej ocenianych atrakcji Ho Chi Minhu, takich jak Muzeum Sztuk Pięknych (1 km) oraz Targ Ben Thanh, z lokalizacją w odległości 14 min spacerem od obiektu.
    • Czy hotel Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street ma szybki dostęp do lotniska?
      Nabliższe do hotelu Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street lotnisko to Tan Son Nhat w Ho Chi Minh (5 km) w dostępie 15-minutowej jazdy.
    • Jakie metody płatności umożliwia hotel Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street?
      Hotel Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street może akceptować następujące metody płatności:
      • Visa
      • American Express
      • JCB
    • Jakie udogodnienia w pokojach są dostępne w hotelu Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street?
      Każdy pokój w hotelu Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street obejmuje klimatyzację dla komfortowego pobytu gości.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Tan Son Nhat w Ho Chi Minh
    10 km

    Stacje kolejowe

    Hoa Hung Train Station
    2,4 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Saigon Cozy Home At BuiVien Walking Street Ho Chi Minh

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij